• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  З чого складається GSM-сигналізація?

  Автор: admin | April 10, 2010

  GSM-сигналізація – це складний апаратно-технічний комплекс, основа якого – контрольна панель і різні датчики.

  Охоронні датчики розміщуються по квартирі або іншому об’єкту власності (дачний будинок, автомобільний гараж і т.д.) і розбивають її на зони, що охороняються. Наприклад, ваші вхідні двері оснащені магнітно-контактним датчиком, отже, в даному випадку можна говорити про зону «вхідних дверей» і т.д. І як наслідок всього вищесказаному першорядне значення для характеристики охоронної панелі має кількість зон, що охороняються.
  Охоронні датчики (детектори, сенсори) – пристрої, що фіксують зміни навколишнього середовища. Датчики бувають різними по своєму призначенню і принципу роботи, основні з них:

  Магнітно-контактні датчики – відповідають за охорону вікон, дверей і воріт. Такі датчики реагують на відкриття вікон, дверей і воріт.

  Датчик розбиття скла – реагує на різкі звукові коливання. Сучасні датчики розбиття скла – це достатньо інтелектуальні пристрої. Якщо зловмисник спробує проникнути у вашу квартиру, розбивши вікно, датчик спрацює.

  Датчик руху (об’ємний, ІЧ) – цей датчик охороняє об’єм у вашій квартирі, точніше він стежить за рухом тіл в ній. За своїм принципом дії датчики руху діляться на пасивні інфрачервоні, ультразвукові і мікрохвильові.

  Пожежний датчик – розпізнає фізичні явища, якими супроводжується той або інший вид спалаху (виділення диму, тепло, появи ІЧ і інших випромінювань, продуктів згорання і т. п.). Існує декілька типів пожежних датчиків: димові (іонізаційні і оптичні), теплові (абсолютного і диференціального вимірювання температури), датчики полум’я, виявлення диму.

  Також охоронний-пожежна сигналізація може включати датчики протечки води і витоку газу, датчики вібрації (які можуть ставитися на неукріплені стіни і вентиляційні шахти), датчики контролю огрівальних казанів і т.д.

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Датчики, Про сигналізації | Нема коментарів »

  Коментарі