• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  IP Відеокамера COMPRO IP570P

  Автор: admin | October 5, 2011

   

  IP відеокамера Compro IP570P оснащена оптичною системою з 12-кратним  оптичним збільшенням і 4-кратним цифровим, і механічним приводом, що забезпечує поворот на 340 ° і нахил на 100 °, і являє собою оптимальне рішення для організації системи відеоспостереження з стеженням за рухомими об’єктами всередині приміщення, наприклад, для дому, офісу , готелю, магазину чи ресторану.

  Країна-виробник: Тайвань

  Гарантія: 12 міс

  Технічні характеристики COMPRO IP570P:

  Поворот, нахил і 12-кратне оптичне збільшення з автофокусом дозволяє отримати надзвичайно якісне і чітке зображення з камери, для слідкування за відвідувучами бенкетного залу, касиром чи обстановкою в цеху.

   

  Камера може віддавати одночасно два відеопотоку, наприклад, HD H.264 і MPEG-4 або MJPEG, так, щоб оптимізувати використання смуги пропускання мереж і дозвіл терміналів для перегляду від ПК до мобільних телефонів. У пам’яті камери зберігається до 30 позицій і траєкторія руху між ними, що дозволяє організувати моніторинг обраних зон.

  Модуль розширення входів і виходів

  До камери IP570 можна підключити зовнішній модуль розширення(поставляється в комплекті), що забезпечує три вхідних порти для зовнішніх датчиків і три вихідних порти для підключення пристроїв сигналізації.

  Якісне зображення високої роздільної здатності

  Використання мегапіксельного датчика зображення дозволяє камері IP570 передавати картинку, мінімум втричі більш чітку, ніж картинка звичайної аналогової камери.

  Денний та нічний режими

  Цілодобова робота камери IP570 забезпечується вбудованим датчиком освітленості, що включає інфрачервону підсвітку, у разі зниження рівня освітлення нижче необхідного для отримання чіткого зображення, і вимикає її, коли світла знову стає достатньо. 

  Ціна 5760  грн 

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Uncategorized | Нема коментарів »

  Коментарі