• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  Відеоспостереження ефективно знижує втрати в роздрібній торгівлі

  Автор: admin | March 28, 2010

  На сучасному висококонкурентному ринку роздрібних продажів, в якому бізнес досяг граничних можливостей в частині цінової конкуренції і утримання споживачів, існує також і інший важливіший привід для неспокою – забезпечення безпеки. Це стає зрозумілим, якщо прийняти до уваги темпи зростання злочинності, зокрема, озброєних пограбувань торгових галерей, нічних крадіжок з розбоєм, нападів на співробітників магазинів або випадків усних образ, шахрайства і магазинних крадіжок. Всі ці злочини є актуальними для співробітників служби безпеки роздрібних магазинів і стоять на порядку денному у менеджерів, що відповідають за запобігання втратам, пов’язаним з правопорушеннями.

  “Проблеми, пов’язані із забезпеченням безпеки, наполегливо вимагають доказу і демонстрації ефективності планів по управлінню безпекою у сфері роздрібних продажів”, – заявив Бретт Бірч, представник компанії GE Industrial Security, яка займає лідируючі позиції на ринку систем забезпечення безпеки.

  Він також пояснив: “Компанії, що займаються роздрібною торгівлею, акції яких котируються на фондовій біржі, повинні збільшувати рентабельність при безперервному зниженні цін для покупців. Вони досягають цього завдяки підвищенню ефективності роботи і завдяки тому, що витрачають засоби лише на ті статті витрат, віддачу по яких можна зміряти”.

  За словами пана Бірча, обмеженість бюджетних витрат на безпеку більшою мірою відноситься до організацій роздрібної торгівлі, чим до банківського сектора або інших схожих з ним областей ринку.

  “У 2002 році компанії роздрібної торгівлі США втратили 1,7% їх сумарного щорічного об’єму продажів, що в грошовому виразі складає приблизно 31,1 млн. доларів, – відзначає він. – Європейські компанії роздрібної торгівлі в 2004 році втратили понад 1,4% їх сумарного щорічного об’єму продажів. Це 30,7 млн. євро.”
  про думці пана Бірча, відсоток використання різних систем для запобігання втратам в США такий:

  В порівнянні з 2002-2003 роками повинно збільшитися на 39% застосування систем цифрового відеозапису, використовуваних для негайного реагування на скоювані злочини. Також очікується збільшення на 26% використання системи охоронного телебачення з інтерфейсом для зв’язку з касовим терміналом. На 22% зросте використання спеціалізованого програмного забезпечення для торгових терміналів.

  На думку пана Бірча, зазвичай для співробітників служби безпеки і менеджерів, втрат компаній роздрібної торгівлі, що займаються запобіганням, головними цілями є:

  “Комплексна система відеоспостереження у великому супермаркеті може коштувати від 100 до 300 тисяч доларів США, тому співробітники служби безпеки часто висловлюють думку про неефективне вкладення грошей в такі системи, не дивлячись на великі збитки, викликані вищезазначеними видами втрат. Головною причиною ситуації, що склалася, є те, що витрати на відновлення втрат є незначними порівняно з можливими втратами від розголошування фактів про скоєння злочинів в компаніях роздрібної торгівлі. Побоюючись за свою репутацію, а також із-за неефективності роботи поліції або недоліку вагомих доказів, компанії прагнуть не звертатися в поліцію із заявами про злочини”.

  І хоча ніхто не оспорює того факту, що системи відеоспостереження є засобом, стримуючим різного роду злочини, проте, керівники служб безпеки організацій роздрібної торгівлі стурбовані тим, що вони не отримують повної віддачі від їх інвестицій в системи відеоспостереження.

  Цієї ж думки дотримується і пан Бірч: “Звичайно, поки не існує “чарівного рішення”, що дозволяє поліпшити коефіцієнт окупності інвестицій систем відеоспостереження, але ми можемо запропонувати ряд заходів, які могли б сприяти тому, щоб ситуація змінилася до кращого”.

  Ці заходи такі:

  Якість відеозображення. Якою б інноваційною не була система відеозапису, щоб бути дійсно ефективною, передаване телекамерою відеозображення повинне бути високої якості. Це досягається поліпшенням умов освітлення, розташування телекамери, якості телекамери.

  Своєчасність отримання записаної відеоінформації. Проглядання відеозаписів на касеті або цифровому носієві і пошук певної події може зажадати багато часу. Це важливо, оскільки деякі злочинні дії важко або навіть неможливо відстежити при спостереженні в реальному масштабі часу.

  Розділений перегляд зображень. Повинна бути можливість паралельної передачі відеозображення для його дистанційного перегляду місцевою поліцією.

  Простий дистанційний доступ до відеозображення. Мережеві технології дозволяють вам з будь-якого місця дістати доступ відеоданим, що записаним або передаються в реальному масштабі часу. IP-протокол дозволяє використовувати існуючу мережеву інфраструктуру.

  Системи відеоспостереження можуть бути використані не тільки для цілей забезпечення безпеки, але і для інших цілей, наприклад:

  “Іншою перевагою використання систем відеоспостереження є можливість не тільки реагувати на правопорушення, але і запобігати їм”, – відзначив пан Бірч.
  “Велику частину часу злочинці нічим не відрізняються від законопокірних громадян, проте поліція вже має в своєму розпорядженні певні відомості про них. Адекватне і ефективне відеоспостереження могло б дозволити вжити превентивним заходам проти злочинів у сфері роздрібних продажів, оповіщаючи співробітників організацій роздрібної торгівлі про появу потенційних правопорушників на території, що охороняється, до здійснення ними злочини”, – уклав він.

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Відеоспостереження | Нема коментарів »

  Коментарі