• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  Охоронна і пожежна сигналізація на базі приймально-контрольного приладу Versa-5 фірми Satel

  Автор: admin | May 15, 2010

  Мікропроцесорний приймально-контрольний прилад (ПКП) Versa-5 призначений для створення комплексної системи сигналізації невеликих об’єктів (квартири, офісу, котеджу, магазина…) з 5-ма вільно програмованими зонами. При необхідності, таку систему завжди можна розширити за рахунок підключення до панелі модулів розширення CA-64E, які дозволяють збільшити число зон до 30, а також управляти сигналізацією за допомогою радіобрелків і проксіміті-карт. Крім того, сигналізація квартири на базі Versa-5 може працювати спільно з контролером ACU-100, через який ПКП може взаємодіяти з бездротовими охоронними датчиками, оповісниками і сиренами. Наявність телефонного модуля авто-дозвону дозволяє виконувати моніторинг системи з пульта центрального спостереження.

  Versa-5 Satel

  Versa-5 Satel

   

  Створена на основі панелі Versa-5, сигналізація квартири здатна виконувати наступні функції:

  Використовуючи клавіатуру, підключену до системи сигналізації, з квартири можна активувати тривоги: «Напад», «Пожежа», «Допомога». Крім того, клавіатура дозволяє встановити зв’язок з комп’ютером і подати управляючі команди на електроустаткування (електромагнітні замки, кондиціонери, освітлювальні прилади і ін.).

  Характеристики та можливості ПКП Versa-5

  Можливість поділу системи на 2 незалежних групи

  Серед основних переваг, якими володіє сигналізація квартири на базі Versa-5, можна виділити можливість розділення системи ОПС на 2 незалежних групи, а також її розширення до 30 програмованих зон і 12 програмованих виходів. Крім того, така сигналізація підтримує 10 форматів передачі кодів подій, виконує сповіщення про тривоги на 8 телефонних номерів і автоматично діагностує стан встановлених в квартирі охоронних пристроїв.

  Розширення системи ОПС бездротовими пристроями до 30 зон

  При необхідності, сигналізація квартири може працювати спільно з бездротовими охоронними і пожежними датчиками, якщо до Versa-5 підключити контролер ACU-100, який додає в систему 30 зон і 12 бездротових виходів. Завдяки використанню у складі сигналізації бездротових датчиків і оповісників можна уникнути прокладки в квартирі додаткових проводів і встановити пристрої ОПС вже після проведення ремонту.

  У разі, коли сигналізація квартири доповнюється ACU-100 і бездротовими пристроями ОПС, необхідно врахувати рекомендації фахівців Satel по установці цього устаткування якомога вище, щоб забезпечити найбільшу дальність радіозв’язку і мінімізувати ризик випадкового маскування пристроїв людьми, що знаходяться усередині квартири. Для логічного додавання в систему сигналізації бездротового устаткування і його настройки використовується програмне забезпечення DLOADX.

  Програмування і управління сигналізацією за допомогою 2 типів клавіатур

  Як і інші ПКП з сімейства Versa, дана панель дозволяє використовувати для настройки і індикації стану сигналізації квартири 2 типи клавіатур: світлодіодну і з РК-дисплеєм. При цьому світлодіодна клавіатура інформує власника квартири про стан системи сигналізації за допомогою 36 світлодіодів, а в РК-клавіатурі для цих цілей використовується рідкокристалічний (РК) дисплей, що відображає 2 інформаційні рядки, що містять по 16 знаків кожна. Крім того, в обох типах клавіатур передбачено звукове сповіщення про стан охоронної системи.

  Використання проксіміті-карт і радіобрелків для управління Versa-5

  Для того, щоб приймальний-контрольний прилад Versa-5 і сигналізація квартири управлялися за допомогою проксіміті-карт, до ПКП можна підключити зчитувачі Satel INT-IT. Використання карток дозволяє включати і вимикати режим охорони груп системи, а також виконувати скидання тривоги. Крім того, якщо сигналізацію доповнити модулем розширення INT-RX, то її роботою можна буде управляти дистанційно, використовуючи радіо-брелки.

  В цьому випадку будуть доступні наступні функції:

  Локальне і дистанційне програмування ПКП Versa-5

  Залежно від переваг фахівців, сигналізація квартири може бути запрограмована за допомогою клавіатури (локально) або з використанням персонального комп’ютера зі встановленим програмним забезпеченням DLOADX (локально і дистанційно). Під час настройки охоронної системи може виконуватися програмування наступних елементів: зони, виходи, модулі розширення сигналізації, бездротові пристрої, коди подій для моніторингу і ін. Програмування ОПС квартири з клавіатури можливо після введення певного пароля і переходу системи в сервісний режим.

  Створення на базі Versa-5 двох незалежних систем ОПС

  При необхідності, сигналізація квартири може бути розділена на дві незалежні частини (групи). Наприклад, до однієї групи можна віднести шлейфи з приладами сигналізації, що захищають вікна, а до іншої – з пристроями для захисту дверей і загального об’єму. Розділення охоронної системи на групи дозволяє власникові квартири ставити і знімати з охорони ту або іншу групу пристроїв, а також призначати для різних груп власні правила роботи. Таке розділення охоронної системи виконується при її програмуванні з допомогою ПО DLOADX або клавіатури.

  Захист доступу до настройки сигналізації системою паролів і ідентифікаторів

  Щоб уникнути несанкціонованих втручань в настройки системи, сигналізація квартири може бути запрограмована тільки користувачем, що має відповідний пароль. При цьому повний доступ до всіх настройок Versa-5 забезпечує сервісний пароль, а пароль користувача дозволяє управляти однією або двома групами охоронних пристроїв квартири і може надавати різні повноваження. Крім того, кожному призначеному для користувача паролю можна поставити у відповідність проксіміті-карту або брелок, за допомогою яких можна управляти виходами ПКП, викликати нестандартні типи тривог в ОПС квартири і розблоковувати затримку тривоги.

  Захист охоронної системи квартири від саботажу

  Додаткову надійність охоронної сигналізації на базі Versa-5 забезпечує захист від саботажу, що виконує активацію тривоги при порушенні будь-якого елементу системи сигналізації квартири, незалежно від того, поставлена вона під охорону чи ні. Тривогу саботажу в ОПС можуть викликати такі події, як: відрив охоронних пристроїв від стіни або іншої монтажної поверхні, розтин корпусів будь-якого устаткування, що входить в систему, пошкодження кабелю сигналізації і т.п.

  Основні технічні характеристики сигналізації квартири на базі Versa-5 компанії Satel

  Параметри Значення
  Максимальне число програмованих зон 30
  Максимальне число бездротових пристроїв сигналізації 30
  Паролі: користувачі + установник 30+1
  Число груп в системі До 2
  Місткість пам’яті 2047 подій
  Число таймерів 4
  Число клавіатур, що підключаються до системи 6
  Число обслуговуваних зчитувачів проксімі-карт 6
  Номінальна напруга живлення головної плати (±15%) 18 В змінного струму, 50-60 Гц
  Номінальна напруга блоку живлення ПКП (±10%) 13,7 В DC
  Максимальний струм програмованих силових виходів (±10%) 1,1 A
  Число програмованих зон на платі системи сигналізації квартири 5
  Число програмованих виходів на платі ПКП 4
  Діапазон робочих температур -10°…+55°C
  Габаритні розміри плати електроніки (мм) 120 x 68

  Роздрібні ціни на ПКП, а також на контрольні прилади інших моделей для ОПС Satel приведені в підрозділі «Satel». Докладнішу інформацію про прилад Versa-5 і іншому устаткуванні для охоронний-пожежних систем компанії Satel ви можете отримати на сайті www.oxorona.com або по тел. 0985844701 у менеджерів відділу продажів компанії «Кристал». Зараз акційна ціна на Versa-5 становить 680 грн за комплект, що складається зі світлодіодної клавіатури, центральної плати, металевого бокса з трансформатором під акумулятор 7 А*год. Вартість акумулятора 95 грн.

  Довідка

  Польська компанія Satel працює на світовому ринку систем безпеки з 1990 р. і спеціалізується на виробництві і продажі устаткування і ПО для систем охоронний-пожежної сигналізації різних об’єктів. Satel випускає приймальний-контрольні прилади ОПС на 4, 8, 10 … 128 зон, модулі бездротової і GSM-сигналізації, світлові, звукові і комбіновані оповісники, охоронні і пожежні датчики сигналізації, блоки живлення, комплекти радіоуправління, численні аксесуари і ін. охоронні компоненти. З допомогою ПО цій компанії можна управляти і точно настроювати охоронний-пожежні сигналізації по мережах Ethernet, Інтернет, через модем або стільниковий телефон. При цьому всі рішення Satel, що поставляються на ринок, мають сертифікати пожежної безпеки, відрізняються вдалим поєднанням ціна-якість і користуються успіхом в українських споживачів.

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Охоронні сигналізації, Пожежні сигналізації | Нема коментарів »

  Коментарі