• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  Кімнатні світлові оповіщувачі Satel SOW-300

  Автор: admin | May 16, 2010

  SOW-300 – це прилади тривожної світлової сигналізації SOW-300 компанії Satel з набором ультраяскравих світлодіодів. Вони призначені для роботи усередині приміщень у складі системи охоронної сигналізації і можуть підключатися до приймально-контрольних приладів різних виробників.

  SOW-300 R

  SOW-300 R

  Сигналізацію тривоги ці світлові оповіщувачі здійснюють за допомогою вбудованих ультраяскравих світлодіодів, які можуть бути червоного (SOW-300 R) або синього (SOW-300 BL) кольору. При цьому користувач може вибрати один з трьох можливих режимів світлової сигналізації, встановивши необхідним чином перемички на електронній платі SOW-300. Крім того, оповіщувачі оснащені тамперним контактом, що сигналізує про несанкціоноване розкриття їх корпусу. Для спрацьовування пристроїв необхідна подача на них напруги 12 В постійного струму.

  Ультраяскравий світловий оповіщувач SOW-300 може працювати у складі охоронно-пожежної сигналізації спільно з будь-яким приймальний-контрольним приладом (ПКП), на виході якого при тривозі генерується напруга +12 У постійного струму. Для досягнення максимальної безпеки, такі оповіщувачі в комбінації із звуковими рекомендується використовувати в шумових промислових приміщеннях (рівень шуму більше 95 дба) і на тих об’єктах, де люди працюють в шумозахисному спецодязі. Також ці світлові пристрої рекомендується встановлювати в будівлях, де працюють, проживають або проводять дозвілля глухі люди та люди, що погано чують. Крім того, SOW-300 можна вмонтовувати окремо від звукових в будівлях невеликої поверховості і на невеликих підприємствах.

  Особливості і можливості приладів SOW-300

  Є можливість вибору приладу з червоними або синіми світлодіодами

  Для оптичної сигналізації тривоги в світлові оповіщувачі вбудований набір світлодіодів (СІД) червоного (SOW-300 R) або синього (SOW-300 BL) кольору. Використання СІД забезпечує високу механічну міцність і надійність приладів, оскільки світлові діоди не мають скляних колб або ниток розжарення. При цьому відсутність розігрівання і високої напруги гарантує високий рівень електро- і пожежо-безпеки. Завдяки мініатюрності світлодіодів, оповісники Satel мають невеликі розміри у висоту, що дуже зручно при виборі місця установки.

  Настройка темпу оптичної сигналізації

  Для зручності користувачів світлові оповіщувачі SOW-300 дозволяють вибрати один з трьох можливих темпів сигналізації:

  1. Пристрій мигає поволі (1 спалах в секунду);
  2. Оповіщувач мигає швидко (2 спалахи в секунду);
  3. Світлові спалахи з інтервалом в секунду.

  Щоб встановити необхідний темп світлової сигналізації, достатньо відповідним чином виставити перемички на штирках електронної плати SOW-300.

  Захист від розкриття корпусу

  Для захисту від несанкціонованого розтину корпусу світлові оповіщувачі забезпечені тампером – датчиком розкриття, який є підпружиненим контактом, що розмикається при знятті кришки пристрою. Для коректної роботи цього датчика клеми «TMP» оповісника необхідно підключити до шлейфу антисаботажу охоронної сигналізації. При цьому тампер SOW-300 спрацьовує не тільки при розтині корпусу, але і коли світлові пристрої відривають від монтажної поверхні.

  Простота монтажу і наявність в комплекті настановних елементів підключення світлових оповісників Satel

  Тривожні світлові оповіщувачі Satel SOW-300 рекомендується встановлювати усередині приміщень, що охороняються. Для мінімізації ризику саботажу охоронної сигналізації ці світлові периферійні пристрої слід вмонтовувати на плоску поверхню і в недоступних місцях. SOW-300 кріпиться за допомогою дюбелів і шурупів, які входять в комплект постачання. Перед монтажем необхідно зняти кришку корпусу, потім закріпити оповіщувач на поверхні через спеціально передбачені для цього отвору, а після цього зафіксувати кришку.

  Особливості підключення SOW-300 до ПКП

  Підключати оповіщувачі світлові до приймально-контрольний приладу (ПКП) охоронний-пожежної сигналізації можна тільки при відключеному електроживленні. При цьому клема COM пристрою повинна бути сполучена із слабкострумовим виходом ПКП, якщо світловий пристрій активується комутацією маси. Якщо ж оповіщувач включається подачею на нього напруги +12В, клему COM сполучають з силовим виходом ПКП. Для моніторингу тамперного контакту SOW-300 в приймальний-контрольному приладі виділяється спеціальна зона, яка повинна бути запрограмована як 24-годинний антисаботаж.

  підключення SOW-300 до ПКП

  підключення SOW-300 до ПКП

  Основні технічні характеристики на світлові оповіщувачі Satel SOW 300

  Параметри Значення
  Напруга живлення 12 В постійного струму ±15%
  Максимальне споживання струму
  SOW-300 R
  SOW-300 BL
  44 ма
  85 ма
  Клас середовища II (EN50130-5)
  Діапазон робочих температур -10…+55 °C
  Габарити оповіщувача 97 x 37 мм
  Маса 48 г

  Роздрібні ціни на SOW-300 приведені в підрозділі «Оповіщувачі» на сторінці «Satel» . Додаткову інформацію на оповісники і інше устаткування Satel для охоронно-пожежних систем ви можете отримати на сайті www.oxorona.com або по тел. 0985844701 у менеджерів відділу продажів компанії «Кристал».

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Оповіщувачі | Нема коментарів »

  Коментарі