• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  Що таке GSM-сигналізація?

  Автор: admin | April 10, 2010

  GSM-сигналізація передає на пульт централізованого спостереження (ПЦС) або на телефон власника майна, що охороняється, тривожні повідомлення по GSM каналу зв’язку, використовуючи GSM модем або (у старіших системах) окремий стільниковий телефон.

  Іншими словами GSM-сигналізації вирішує ті ж завдання, що і охоронні системи, що використовують для передачі даних телефонну лінію або радіо канал: виявлення несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється, а так само сповіщення про надзвичайні ситуації: пожежі, протічку труб опалювання або водопостачання, витік газу, несправності опалювальних споруд і інших ситуацій, здатних заподіяти шкоду майну.

  До недавнього часу сигналізація виводилася на сирену або інший засіб відлякування. Сирена повинна була відлякати злодія і привернути увагу перехожих і сусідів. Охоронні сигналізації з підключенням до сирени з’явилися відразу після того, як у людини з’явилося можливість і бажання захистити своє майно. Але у даного типу систем охорони є істотний недолік, а саме сирену заздалегідь можна вивести з ладу (перерізавши дроти живлення або пошкодити динамік), оскільки зазвичай вона кріпитися на вулиці. Кілька років тому в Росії був зафіксований випадок, коли корабельна сирена, яку встановив в своїй квартирі колишній моряк, спрацювала так високоефективно, що злодій помер від серцевого нападу на місці злочину.

  Сирени входять до складу охоронних систем і до цього дня. Проте найбільш поширеним способом охорони в сучасних системах охоронних сигналізаціях є передача повідомлення власникові (або його довіреним обличчям) на мобільний або стаціонарний телефон.

  GSM-сигналізація підвищує захищеність Вашого об’єкту власності завдяки наступним чинникам:

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Про сигналізації | Нема коментарів »

  Коментарі