• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  Найпоширеніші системи сигналізації

  Автор: admin | March 28, 2010

  Поширеною системою сигналізації є воєнізована охорона (ВОХР). В даному випадку, вся інформація про стан об’єктів, що охороняються, поступає в районні пункти централізованої охорони, де вона обробляється і аналізується. Під час появи сигналу тривоги, до об’єкту негайно прямує озброєна група, здатна забезпечити охорону об’єкту і прийняти заходи до затримання зловмисника.

  Система «Розумний будинок»
  – це управляюча інтелектуальна система яка включає засоби охоронної, пожежної і тривожної сигналізації, системи управління доступом і охоронного телебачення.

  Для рухомих об’єктів використовуються різні сучасні електронні автосигналізації.

  Також існують комбіновані системи сигналізації, наприклад застосування якихось окремих елементів системи «Розумний будинок» (датчики руху, домофони, відеоспостереження і т.п.).

  Ще одним сучасним і перспективним напрямом в розвитку і вдосконаленні систем безпеки є застосування GSM-сигналізації. Бурхливий розвиток мобільного зв’язку за останні роки підштовхнув до створення різних багатофункціональних GSM-систем (GSM-pager), що стали невід’ємною частиною систем «Розумний будинок», ВОХРа, автосигналізацій і інших інтегрованих комплексів.

  GSM-пейджер (GSM-pager) – це пристрій сигналізації, призначений для контролю видалених об’єктів (квартира, дача, автомобіль, гараж, склад, офіс і т.п.), передачі сигналу тривоги (автодозвон або відправка SMS-повідомлення) з видаленого об’єкту по засобах стільникових мереж зв’язку на телефон власника об’єкту, його близьких або служби охорони, а також дистанційного керування різними електроприладами. Цей пристрій також знайшов широке застосування в системах моніторингу і контролю автотранспорту (вантажоперевезення, таксі і т.п.).

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Про сигналізації | Нема коментарів »

  Коментарі