• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  GSM сигналізації

  Автор: admin | October 31, 2009

  Сучасні охоронні GSM сигналізації дозволяють її власнику контролювати своє майно за допомогою контролю об’єкту, що охороняється, і передачею сигналу тривоги на мобільний телефон. Охоронні GSM системи є новітнім способом охорони території і майна. Будь то автомобіль, будинок або офіс – GSM сигналізація дозволить своєму власнику бути упевненим в безпеці свого майна.

  Управляти функціями сучасних охоронних GSM сигналізацій можна за допомогою мобільного телефону. Це означає, що ви можете знаходитися де завгодно на планеті Земля і, при цьому, бути в курсі того, що всього відбувається з вашою машиною або будинком. Ви також матимете можливість міняти настройки і навіть включати і відключати GSM сигналізацію. Це дає дуже широкі можливості для контролю вашого майна. Наприклад, ви можете видати додатковий комплект ключів від вашого автомобіля своєму сину або дружині і, при цьому, мати одноосібний доступ до сигналізації автомобіля. Таким чином, ваші родичі при необхідності зможуть скористатися вашим авто, але тільки з вашого ведення і згоди. Те ж відноситься і до житла, офісних, складських і інших приміщень.

  Важливою перевагою GSM сигналізацій є можливість підключення до безлічі керованих пристроїв і датчиків, що дозволяє створити повну комплексну систему захисту вашого майна. Разом з можливістю тривалої автономної роботи, охоронні GSM сигналізації стає просто незамінним приладом для забезпечення безпеки вашого заміського будинку, дачі або автомобіля.

  GSM сигналізація повинна мати можливість тривожного сповіщення декількох телефонних номерів за допомогою смс і викликів, стаціонарного живлення від акумулятора, можливості отримання інформації про баланс картки, стан датчиків і місцеположення.

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Про сигналізації | Нема коментарів »

  Коментарі