• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  Блок-схема пожежної сигналізації

  Автор: admin | February 5, 2010

  Блок-схема пожежної сигналізації

  Блок-схема пожежної сигналізації

  На малюнку показана блок-схема системи пожежної сигналізації, що використовує радіоканал для збору інформації від датчиків диму. Система побудована з використанням автономних бездротових датчиків диму з модулем, що радіопередає, і локальною аудіовізуальною індикацією режимів роботи. Передача даних через радіоканал здійснюється тільки від датчиків диму до приймачів контрольних модулів, що дозволило значно скоротити енергоспоживання датчиків. В результаті для живлення датчика досить однієї батареї, при незначному програші в надійності роботи системи (в порівнянні з аналогічними системами з двостороннім обміном).
  Для скорочення енергоспоживання застосовуються схемотехнічні прийоми і спеціальні алгоритми роботи мікроконтролера (МК), що входить до складу датчика диму.

  Кожному датчику диму в системі привласнений індивідуальний номер, який задається на виробництві в момент занесення програми в пам’ять МК, або при розгортанні системи з використанням апаратних засобів приймального модуля.

  Кожен приймально-контрольний модуль системи має ідентифікатор, який разом з номером, заноситься в пам’ять датчика. Це необхідно для побудови адресної системи пожежної сигналізації із закріпленням за датчиком або групою датчиком своєї зони відповідальності. В результаті утворюються так звані соти, кожна з яких включає певну кількість датчиків диму і один приймальний-контрольний модуль. У свою чергу, приймальні модулі можуть бути об’єднані в єдину систему пожежної охорони будівлі за допомогою будь-якого дротяного інтерфейсу.

  Система здатна обслуговувати до 255 датчиків диму в межах соти за наявності перешкод і декількох паралельно працюючих систем пожежної сигналізації. Можливе розширення системи до 1024 датчиків диму за відсутності постійних радіоперешкод і інтерференції з іншими джерелами радіосигналів.

  Дальність передачі від датчиків до приймального модулю складає більше 30 метрів усередині приміщень і більше 300 метрів на відкритому просторі. Надійність передачі даних через радіо інтерфейс забезпечується перешкодостійким кодуванням інформації і корекцією помилок на стороні приймального модуля.

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Пожежні сигналізації | Нема коментарів »

  Коментарі