• Взяти до себе:

 • Партнери

 • « | Головна | »

  13 найпоширеніших помилок при інсталяції систем відеоспостереження і як їх уникнути

  Автор: admin | March 28, 2010

  Джоан і Девід Енгебретсон

  Оскільки системи відеоспостереження стають все більш популярними, ніколи ще не було так важливо, як сьогодні, правильно навчати інсталляторів. У цій статті розглянуті деякі з найбільш поширених помилок при установці техніки відеоспостереження. Вони стосуються всіх ланок, починаючи від об’єктиву і закінчуючи відеореєстратором. Всіх ці помилок можна легко уникнути, прийнявши до уваги описані в даній статті процедури.

  Правильний вибір перетину коаксіального кабелю відповідно до довжини кабелю.

  За деякими виключеннями, довжина траси коаксіального кабелю RG-59 не повинна перевищувати 300 м, а для кабелю RG-6 – 450 м. “довші траси вимагають використання волоконної оптики або мікрохвильової передачі” – радить Пол Баран, голова школи професійної підготовки Національної асоціації по пожежній і охоронній сигналізації, яка розташована в Силвер-спрінг, Меріленд.

  Правильне живлення системи

  Відеоспостереження забезпечується правильним вибором перетину провідників витої пари, що підключається до всіх пристроїв живлення. “Не порушуйте закон Ома” – радить пан Баран. Він свідчить, що U (напруга) = I (струм) x R (опір). U – величина незмінна. Зазвичай вона складає 12 або 24 вольти. Струм I, обчислюваний шляхом підсумовування струму споживання всіх периферійних пристроїв, також фіксований. Пан Баран радить інсталляторам задаватися запасом в 20 відсотків. Це означає, що єдиний чинник, на який може вплинути інсталлятор – це R, тобто опір дроту, визначуваний завдовжки і перетином. Змінити довжину кабелю інсталлятору може і не вдатися. Але перетин провідника вибрати легко.

  Правильний вибір формату об’єктиву, використовуваного в конкретній моделі камери

  За словами П. Барана, “Формат об’єктиву пов’язаний з розмірами пристрою реєстрації зображення”. У наш час для пристроїв реєстрації зображення використовуються матриці розмірами 1/2, 1/3 або 1/4 дюйми. Вивчіть технічні дані телекамери і обов’язково купіть об’єктив, призначений для роботи з матрицею даного типу. “При неправильному виборі об’єктиву – попереджає П. Баран – зображення буде таке, немов дивишся в трубу”.

  Правильний вибір фокусної відстані об’єктиву (Як вибрати об’єктив для телекамери?)

  Забезпечує замовникові бажаний вигляд. “Якщо об’єкт потрібно розпізнати, можливо, знадобиться телеоб’єктив з великим діапазоном, наприклад, 5-50 мм, а не 3-8 мм – говорить Стів Больйо, національний менеджер з продажу компанії Tamron USA Inc. (Коммак, Нью-Йорк). – “Якщо ж потрібно просто зареєструвати рух в обширній зоні, підійде об’єктив 3-8 мм – він покриє зону кутом понад 90 градусів. Але при цьому слід пам’ятати, що розпізнати об’єкт на відстані понад 6-10 м буде неможливо.

  Розглянете можливість використання асферичних об’єктивів

  При установці телекамери в зоні з яскравим освітленням — радить Сцинтія Фресчи, президент компанії North American Video, системного інтегратора з р. Брік, Нью-Йорк. Пані Фресчи указує на те, що такі об’єктиви розсіюють світло, унаслідок чого зображення не здається розмитим.

  Крім того, як вона помічає, перш ніж встановлювати кольорову телекамеру, слід переконатися, що цифровий відеореєстратор, до якого вона підключається, здатний сприймати кольорове зображення. Хоча більшість апаратів здатні приймати такий сигнал, але у разі модернізації існуючої установки це іноді може бути не так. Якщо цифровий відеореєстратор не здатний сприймати кольорове зображення, записані зображення будуть чорно-білими, хоча на моніторі вони можуть бути кольоровими.

  Обов’язково зміните положення DIP-перемикачів

  Обов’язково зміните положення DIP-перемикачів, якими зазвичай оснащені телекамери з можливістю повороту, нахилу і збільшення – радить Дон Тейлор, віце-президент по маркетингу компанії Dedicated Micros Inc. з р. Чантіллі, Віргінія. Зазвичай ці DIP-перемикачі встановлюються в стандартне положення Camera 1 (Камера 1), і їх потрібно переставити відповідно до настройок, що вводяться на цифровому відеореєстраторові.

  Порадьтеся і разом із замовником

  Визначите оптимальні величини місткості запису і швидкості записуваного зображення. “У цьому слід досягти рівноваги” – говорить пан Баран. – “З’ясуєте, що для нього дійсно важливе”. Щоб забезпечити сприйняття зображення рухомого об’єкту, швидше за все, необхідно записувати хоч би 7 кадрів в секунду. Щоб мінімізувати вимоги до пам’яті зберігання, систему слід запрограмувати так, щоб частота запису зображення підвищувалася при реєстрації руху. Можна також розглянути можливість використання цифрового відеореєстратора, що дозволяє використовувати різну частоту запису для різних телекамер. Величезний вплив на вимоги до пам’яті записуючого пристрою надає також роздільна здатність зображення. Як відмітив пан Баран, для запису зображення низької роздільної здатності може бути потрібними 5 Кбайт, а для зображення високої роздільної здатності – 40 Кбайт.

  При підключенні відеосистеми до мережі Ethernet

  переконаєтеся, що довжина кабелів 5-ої категорії від будь-якого з пристроїв до найближчого концентратора мережі Ethernet не перевищує 100 м. Для трас завдовжки понад 100 м слід використовувати волоконно-оптичні кабелі.

  При безпосередньому підключенні цифрового відеореєстратора до комп’ютера за допомогою порту Ethernet (наприклад, під час програмування цифрового відеореєстратора) користуйтеся кабелем з перехресними провідниками, а не сполучним кабелем. Хоча ці кабелі виглядають однаково і на кінцях їх знаходяться однотипні роз’єми, сполучний кабель призначений для підключення до мережевих пристроїв, наприклад, до концентраторів, а в даному випадку працювати не буде. Щоб не переплутати, купуйте кабелі з перехресними провідниками червоного кольору – тоді їх буде легко розпізнати.

  Перш ніж подавати на телекамеру і волоконно-оптичний модуль живлення від одного джерела, переконаєтеся, що вони сумісні по живленню – радить Фред Келмер, інженер фірми Infinova, Монмаут Джанкшн, Нью-Джерсі. Обидва пристрої повинні мати однаковий тип випрямляння – двохнапівперіодне і однонапівперіодне – при підключенні слід також дотримувати полярність. “У волконно-оптичних виробах встановлені теплові запобіжники” – говорить пан Келмер. – “Вони розмикаються, а потім замикаються. Але після декількох сотів спрацьовувань вони виходять з ладу. В результаті може відбутися коротке замикання, унаслідок чого один з пристроїв може згоріти”.

  При програмуванні цифрового відеореєстратора або матричної системи обов’язково слід зберегти резервну копію конфігурації на диску або у флеш-памяті. Тоді можна буде перепрограмувати систему при стиранні настройок.

  У жодному випадку не говоріть кодів скидання і резервних кодів матричних систем охоронному персоналу – радить Хейлі Германн, менеджер фірми Tyco з маркетингу брендів. Маючи таку інформацію, “скривджений співробітник зможе в лічені секунди привести систему в непридатність” — говорить пан Германн.

  Як забезпечити надійну установку матриці

   

  google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

  Теми: Відеоспостереження | Нема коментарів »

  Коментарі